harddiskdolum.org

Türkiye’nin en iyi harddisk dolum merkezine hoşgeldiniz…

En uygun fiyatlarla dolduruyor, en hızlı hizmeti sağlıyoruz

NASIL DOLDURUYORUZ? NE KADAR ÖDÜYORUZ?

YERLİ VE YABANCI

4k ve Ultra HD Film izleme keyfini ayağınıza getirdik. Online sinema platformumuzda en yeni filmleri 4K kalitesinde Ultra HD olarak yükleyin!

DİVX VE YEŞİLÇAM

Türk sineması denildiği zaman hepimizin aklına “Yeşilçam” gelir. Yeşilçam filmlerine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

ÇİZGİ FİLM

Çizgi filmler, animasyonlar ve eğlenceli çocuk programlarına ulaşmak doğru adrestesiniz.

Bluray 1080p 3D Filmler

ADULT – EROTİK

Türkiye’nin En Büyük ve Çözünürlüğü en Yüksek 4K UHD, 1080p Fullhd +18 Yetişkin & Adult Film dolumu sitesi.

Belgeseller

Nasıl hizmet veriyoruz?

İnternet kotanızı film indirmek için harcamanıza son veriyoruz. Artık daha kolay yoldan film ve dizilere zahmetsizce erişebilirsiniz. Sizlere YEŞİLÇAM – DİVX – YABANCI FİLM – YERLİ FİLM – YERLİ YABANCI DİZİ – ÇİZGİ FİLM – ADULT EROTİK gibi bir çok seçeneğe sahip filmleri elinizin altına getiriyoruz.
Hdd dolum hizmeti satın alarak excel film listemizden istediğiniz filmi seçin ve size hemen kargolayalım. Sizlerin tek yapması gereken excel film listesini indirmek ve sevdiğiniz filmleri seçerek bize tekrardan ister whatsapp üzerinden isterseniz mail üzerinden geri göndermek. 
Seçim yaptığınız liste bize geldiğinde işlemleriniz hemen başlatılır. İster kendi harddisk’inize filmleri atalım isterseniz sizler için harddisk temin edelim. Hangisi sizin kolayınıza gelirse o şekilde yapalım.

Filmler harddiskinize atıldıktan sonra Mng, Yurtiçi, Aras gibi kargo firmaları üzerinden sizlere gönderim sağlayalım.
Arşivimiz ve filmlerimiz hdd dolum hizmeti alacak tüm müşterilerimiz için son derece titizlik ve itina ile hazırlanacaktır. Sizlerin kolaylıkla ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanan excel listemizde seçmiş olduğunuz film sayısı, kaç gb yada mb olduğu filme dair bilgiler yazmaktadır.

Dolu dolu filmler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt. sed do eiusmod tempor incididunt. Lorem ipsum dolor

Harddisk Dolumu Film Listesi

Film seçimini yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz numara yada mailden film listesini indirip istediğiniz içerikleri seçebilirsiniz. Film listesi Excel formatın da hazırlanmıştır. Liste profesyonelce ve anlaşılır şekilde dizayn edilmiştir. Filmlerle ilgili bütün bilgileri tek sayfada görebilirsiniz. Her hafta yenilenen arşivimizle size en güncel içerikleri sunuyoruz.

halil.i.ersoz@hotmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir